Electrolux Newsroom Czech Republic

Česká republika má další zlato, tentokrát kuchařské!

Tým Asociace kuchařů a cukrářů ČR z Prahy a středních Čech, jehož dlouholetým členem je i profesionální kuchař a technolog společnosti Electrolux Antonín Bradáč, získal zlatou medaili na mezinárodní kuchařské soutěži Pattaya City Culinary Cup 2012 v Thajsku.

Vrcholné soutěže, která je součástí významného kontinentálního veletrhu Pattaya Food & Hoteliers Expo´12, se zúčastnilo 15 nejlepších gastronomických týmů světa z deseti zemí. Český tým bojoval ve složení: manažer Jan Davídek (Unilever Food Solutions), kapitán Radek Roubíček (Restaurace a Cafe Port 62), kuchaři Antonín Bradáč (šéfkuchař Electrolux Professional), Martin Liška (Restaurant Agnes), Petr Šalplachta (Perfect Catering) a cukrář Milan Macháček.

Díky pečlivé přípravě a dlouhodobému tréninku našeho týmu jsme měli vše připraveno 90 vteřin před časovým limitem. To mělo dobrý vliv na hodnocení poroty,“ říká profesionální kuchař společnosti Electrolux Antonín Bradáč.

Hlavními hodnoticími kritérii bylo dodržení počtu a velikosti porcí, inovace, lákavost/atraktivní vzhled a barevná pestrost. Soutěžní menu se skládalo ze salátu, předkrmu, tapasu, dále pak hlavního jídla, vegetariánského chodu a na závěr nechyběly dezerty a dort.

Celý náš tým podal vynikající výkon, udrželi jsme krok s těmi nejlepšími a nejlepší i porazili, “ uvedl Bradáč a dodává: „Obdrželi jsme pozvání do dalšího ročníku, a to je pro nás velkou motivací i výzvou zároveň. Uděláme maximum pro to, abychom příští ročník znovu vyhráli. Zahraniční soutěže, které probíhají o kousek dál než v okolních státech, nám přinášejí cenné zkušenosti, nová přátelství a prestiž u ostatních členských států WACS. Vždyť neustálé zdokonalování a výměna zkušeností jsou tím správným směrem v moderní gastronomii.“

Vyvinuto pro profesionály, nyní adaptováno pro vás

Stát se profesionálním kuchařem vyžaduje roky učení. Společnost Electrolux ale využila její profesionální odbornost a vytvořila novou řadu Electrolux Inspiration Range. Tato řada spojuje materiály nejvyšší kvality, moderní, charakteristický design, a prvky inspirované profesionálními zkušenostmi, které vždy zajistí ty nejlepší výsledky v každé domácnosti.

Více na www.electrolux.cz.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Společnost se zaměřuje na vývoj novinek vyznačujících se důmyslným designem založeným na rozsáhlých znalostech zákazníka. Díky tomu je schopna uspokojit skutečné potřeby zákazníků a profesionálů. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, vysavače, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače, renomovaných značek jako jsou Electrolux, AEG, Eureka a Frigidaire. V roce 2011 dosáhl prodej společnosti Electrolux hodnoty 102 mld. SEK a společnost zaměstnávala 58 000 zaměstnanců.

Bližší informace Vám poskytne:

Lucie Krejbichová, PLEON Impact, tel.: +420 602 359 328

e-mail: lucie.krejbichova@pleon-impact.cz

Electrolux Press Hotline +46 8 657 65 07

Ulož a sdílej tento odkaz