Electrolux Newsroom Lithuania

Švedijos ambasados globojamame golfo turnyre triumfavo švedas

Šeštadienį Europos centro golfo klube vykusiame Švedijos ambasadorės Ulrikos Cronenberg-Mossberg globojamame „AEG-Electrolux“ golfo turnyre vyrų grupėje HCP 0-18 triumfavo ambasadorės tėvynainis Mikael Ljungberg.

Antroje vietoje šioje kategorijoje liko Andrius Zabulionis, trečioje – Rimantas Kupstas. Vyrų kategorijoje HCP 18,1-32 pirmąją vietą laimėjo Edvardas Volskis, antrąją – Žydrūnas Gaudiešius, trečiąją – Vytautas Bučas.

Moterų grupėje HCP iki 35,9 stipriausia buvo Ainė Martinkėnaitė, antąją vietą užėmė Goda Telksnytė, trečiąją – Svetlana Martyniuk.

Bendroje grupėje HCP 32,1-36+ prizines vietas pasidalino Simonas Grigaliūnas (I), Vygintas Domarkas (II) ir Antanas Danys (III).

Pirmos vietos turnyro nugalėtojai pelnė naujausias „AEG-Electrolux“ mikrobangų krosneles, antros vietos laimėtojai – garsaus prancūzų dizainerio Philippe Starck legendines sulčiaspaudės „Juicy Salif“, o trečias vietas užėmę žaidėjai galės pasimėgauti gurmaniškais prieskoniais ir delikatesais iš „Skonio studijos“.

Tolimiausio smūgio nominacijoje laimėjo Gasparas Kazlauskas ir Goda Telksnytė, arčiausiai duobutės smūgiavo Robertas Poškus, individualaus smūgio žaidimo su bendruoju rezultatu lyderiu tapo Arnas Kaunas.

Turnyro vakarienės metu žaidėjus ir svečius gurmaniškais užkandžiais, pagamintais su „AEG-Electrolux“ virtuvės įranga, lepino šefas-konsultantas Vladislovas Judickis. „Mineraliniai vandenys“ žaidėjus ir svečius vaišino prancūzišku „Camus“ konjaku.

Pasak prekinį ženklą „AEG-Electrolux“ Lietuvoje atsotvaujančios UAB „Electrolux“ direktoriaus Deimanto Kirlio, šis turnyras turėtų tapti tradiciniu ir prisidėti prie golfo tradicijų puoselėjimo Lietuvoje, siekiant žaidėjams suteikti ne tik dar vieną azartiško žaidimo galimybę, bet ir aukščiausio lygio maistą, gėrimus bei atmosferą.

„AEG-Electrolux“ golfo turnyras Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. „AEG-Electrolux“ prekinį ženklą valdo viena pasaulio buitinės technikos lyderių „Electrolux“, šiemet švenčianti 90-ies metų jubiliejų. Kompanijos atstovybė Lietuvoje veikia 17 metų.

Europos centro golfo klubą, esantį Molėtų plento 26 km, valdo didžiausias Baltijos šalyse Švedijos privataus kapitalo investicinis fondas „Askembla Growth Fund KB“. Klubo veiklą vykdo UAB „Golf Development”. Šalia golfo klubo yra įrengtas moderniausias Lietuvoje 18 duobučių golfo aikštynas, atitinkantis tarptautinius golfo aikštynų standartus.